, 26 vjeç, banues në Durrës.

.

Xh. I ndaluari, me precedent të theksuar kriminal për vjedhje me armë dhe me dhunë, në Shkodër dhe në Lezhë, si dhe i dënuar në Belgjikë, për transport të lëndëve narkotike.

.

Finalizohet operacioni policor “ATM”, për zbardhjen e vjedhjeve me dhunë, armë dhe eksploziv, të ndodhura më parë.

. . May 11, 2023 · Si rezultat i operacionit “Seriali”, të zhvilluar 5 ditë më parë, u zbardhën 3 vjedhje me dhunë të sendeve personale, si dhe u kap në flagrancë bashkëpunëtori i 26-vjeçarit.

Baza Ligjore: Neni 139-22 i K.

Përjetim i vjedhjes së prones private – 5 vitet e fundit. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. .

Në pranga u vu një person, ndërsa tre të tjerë u shpallën në kërkim. Një 26-vjeçar nga Durrësi i shpallur në kërkim, arrestohet për disa vjedhje me dhunë.

A.

.

al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Vjedhje dhe dhunë në familje, arrestohen 3 persona në Durrës.

Dan Hutra/ ‘Vjedhje, dhunë’ zbardhet kartoteka kriminale e autorit të tre vrasjeve. , 39 vjeç, banues në fshatin Bardhaj, Shkodër, me precedent të theksuar kriminal.

Vjedhjet me dhunë e armë, të ndodhura më parë në qarqet Tiranë, Durrës e Berat.
Apr 7, 2023 · Vodhi me dhunë 75 mijë euro, i riu nga Përmeti ekstradohet nga Greqia (Emri) 07/04/2023.
Vjedhja e pasurisë, e shoqëruar me mbajtjen e armëve dhe municioneve luftarake ose me përdorimin e tyre, dënohet me burgim nga.

.

Aug 20, 2022 · Informacionin e kishte motra e Dorit, e cila kishte hyrje dalje me të zonjën e shtëpisë, e cila i kishte thënë se në dollapë kishte mbi 500 mijë euro.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës, si rezultat i punës së mirëfilltë hetimore dhe operacionale, të kryer menjëherë pas denoncimeve të marra nga qytetarët, për raste të ndryshme vjedhjesh, kanë organizuar. . Oct 8, 2008 · Në ngarkim të tyre janë të paktën katër vjedhje të rënda, ndërsa dyshohen edhe për një sërë vjedhjesh të tjera.

, 26 vjeç, banues në Durrës. , 25 vjeç, banues në Durrës. A. Vjedhjet me dhunë e armë, të ndodhura më parë në qarqet Tiranë, Durrës e Berat. . C.

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane, pas informacioneve të marra dhe një pune të mirë organizuar, arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë shtetasin shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar R.

Policia e Durrësit ka arrestuar një 26-vjeçar i shpallur në kërkim për disa vjedhjeve me dhunë. Eksperiencë vjedhje me dhune – 5 vitet e fundit.

ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s.

C.

.

Apr 7, 2023 · Vodhi me dhunë 75 mijë euro, i riu nga Përmeti ekstradohet nga Greqia (Emri) 07/04/2023.

.